Станко Гас Печка Копчето, Црна
Свеж

Станко Гас Печка Копчето, Црна

DEN 118.08

Достапно е за нарачката

Заменете го вашето исчезнато или скршено копче на шпоретот со ова Од Станко. Станко 118 Копче За Печка За Гас : Универзално вклопување. Лесен за инсталирање и чистење. Прави шпоретот повторно да изгледа ново. Направено со супериорен квалитет и издржливост. Боја : црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.