Тавоп Есенска Облека Мажи Цврста Секојдневна Задебелена Качулка Превртување На Патент Мулти-Џебна Јакна Црвена 14
Свеж

Тавоп Есенска Облека Мажи Цврста Секојдневна Задебелена Качулка Превртување На Патент Мулти-Џебна Јакна Црвена 14

DEN 799.84

Достапно е за нарачката

Тавоп Есенска Облека Мажи Цврста Секојдневна Задебелена Качулка Превртување На Патент Мулти-Џебна Јакна Црвена 14. Спецификации : Бои : Големина : Пакет : 5369 КОМПЈУТЕР Машка Надворешна Облека Табела Со Големина : Големина. : СРЕДНИ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 64см/25.20" Рамо : 43см/16.93 "Должина : 68см/26.77" Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 65см/25.59" Рамо : 45см/17.72 "Должина : 70см/27.56" Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 66см/25.98" Рамо : 47см/18.50 "Должина : 72см/28.35" Големина. : ХХ-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 67см/26.38" Рамо : 49см/19.29 "Должина : 74см/29.13" Големина. : ХХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 125см/49.21 "Ракав : 68см/26.77" Рамо : 51см/20.08 "Должина : 76см/29.92" Големина. : ХХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 128см/50.39 "Ракав : 69см/27.17" Рамо : 53см/20.87 "Должина : 78см/30.71". Забелешки : 1.Ве молиме, Не повикувајте Се На Водич За Големина, ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите и деталите што ги објавуваме пред да купите (1 инч=2,54 см) нашата облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. 2.Ако не постои табела со големини, големината Е слободна Големина Ветување : ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. машки зимски јакни. падот облека. падот облека. мајки ден подароци. Божиќ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.