14к Бело Злато Неговата И Нејзината Тркалезна Дијамантска Лента 0.25ct.tw. Големина 7.5
Свеж

14к Бело Злато Неговата И Нејзината Тркалезна Дијамантска Лента 0.25ct.tw. Големина 7.5

DEN 15146.88

Достапно е за нарачката

Свадбени Ленти Од 2 Парчиња во елегантен стил на дизајн со допир од 0,25 кт. дијаманти. Вклучувајќи прекрасен вкрстен дизајн на секој бенд за да ја претстави вашата убов. Дијамантите се со тркалезна форма и се оценуваат Како ЈАСНОСТ НА СИ и Боја На Г-Х во поставување на каналот. Рачно изработено по ваш избор од 14к бело злато, достапно во големина на прстен 7,5. 14к Бело Злато Неговата И Нејзината Тркалезна Дијамантска Лента 0.25ct.tw.Големина 7.5.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.