Време и време женски долги ракави со двојно крпа, големини XS-xxxl
Свеж

Време и време женски долги ракави со двојно крпа, големини XS-xxxl

DEN 370.72

Достапно е за нарачката

Фустанот за носење-каде и да не сте знаеле дека ви е потребно-време и долгиот ракав со двојно крпа на Tru е дизајниран во лесна, опуштена форма за удобен стил во движење. Посебно елегантно, овој фустан со врат V-врат, исто така, располага со нивото на здолниште за дополнителна женствена талент. Едноставно, спарете го со станови за лизгање, обични патики или симпатична клин-потпетица за да ја завршите облеката на денот. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Нивото здолниште. Onsенски долги ракави го издвоија фустанот од време и Тру.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: