Украсен почетен ѓердан направен со прецизно исечени кристали од розово бои - достапни бои
Свеж

Украсен почетен ѓердан направен со прецизно исечени кристали од розово бои - достапни бои

DEN 448.00

Достапно е за нарачката

Украсен почетен ѓердан изработен со прецизни исечени кристали со розова кутија - 3 бои достапни не'рѓосувачки челик Реверзибилен ланец на врски од 18 инчи со 1,5 инчен Extender Labster Claw Затворање 25мм Алуминиумски шарм 10мм Прецизниот пресечен кристален IP позлатен украсен првичен ѓердан направен со прецизно сечење кристали со розова кутија - 3 бои на располагање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.