Деца од Garanimals Girls Colorblocked Critter Hoodie and Kitty Leggings, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-10
Свеж

Деца од Garanimals Girls Colorblocked Critter Hoodie and Kitty Leggings, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-10

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Овој дво-парчиња со мачки сет од 365 деца од Garanimals е додаток на Purrr-Fect во гардеробата на вашата девојка. Одликувајќи се со писе худи со 3Д акценти и влечни хеланки, овој сет на облека е лесен за мешање и совпаѓање за без напор симпатичен изглед. Ексклузивно во и за големини на девојчиња 4 до 10. 2-ПЦ. Комплетот вклучува : 1 худи со мачки и 1 пар на пикави хеланки. Худи : пуловер; аспиратор со 3Д акценти; долги ракави; блокирана во боја. Легави : стил на влечење; еластична половината; Акценти на карактер на колена. Худи : 63% памук/37% полиестер; Хелеги : 58% памук/38% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Девојките мачки худи и хеланки поставени од 365 деца од Гаранималс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.