Brinley Co. Co. Womenенски дополнителни широкопојасни чизми за возење со средно-теле
Свеж

Brinley Co. Co. Womenенски дополнителни широкопојасни чизми за возење со средно-теле

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Додадете разноврсни парчиња во вашиот стил оваа сезона во женски чизми за возење рамни од Бринли. Овие широки чизми за теле се карактеризираат со кожна кожа со суптилен дух дизајн и дополнителна просторија во телињата за да создадат стил на подигање со широко-теле. Класичните тркалезни прсти и стилот на повлекување го комплетираат изгледот на овој разноврсен пад на подигање со рамна потпетици : единствено. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 18 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.