Климарното светло од Cuddl Duds женски истегнување на руно, основен слој на желка, термички врв на вратот со пиштол
Свеж

Климарното светло од Cuddl Duds женски истегнување на руно, основен слој на желка, термички врв на вратот со пиштол

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Womenенски истегнување руно со долги ракави на вратот на вратот. Четкан внатре за термичка заштита за ладни услови и совршена за положување. Вратот на желка со долг ракав. Фактор на топлина : Студено. Вратот на желка; Рамни споеви за удобност. Грпи за лесни слоеви. Моделот носи мала големина . Побарајте со појавување на нозе (продадено одделно). 94% полиестер 6% спандекс истегнете руно. Spandex за блиско вклопување и крајна флексибилност. Машина за перење. Направено во Виетнам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.