Уникатен Разбој Папаго Меса Килим Розова Крема 9 ' 12 '2 Правоаголник Рачно Изработен Геометриски Племенски Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија
Свеж

Уникатен Разбој Папаго Меса Килим Розова Крема 9 ' 12 '2 Правоаголник Рачно Изработен Геометриски Племенски Совршен За Дневна

DEN 3984.00

Достапно е за нарачката

Геометрискиот племенски модел на Колекцијата Меса носи возбудлив југозападен талент во секоја просторија. Ткаената конструкција е во контраст со подигнатите области и раб за уште поголем визуелен интерес. Пригушените палети на бои и преодниот дизајн го спречуваат да стане премногу препотентен без разлика дали е во просторија во модерен или традиционален стил. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, не пролева и лесно се чисти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.