Ризи Хоме Воларе ВО Затворен Простор Килим
Свеж

Ризи Хоме Воларе ВО Затворен Простор Килим

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Современата шема на блокови во боја на Овој Ризичен Дом Воларе ВО1431 Тепих во Затворен Простор доаѓа во шумска кафеава, беж и бела палета. Природната волна му дава на овој рачно тафтуван тепих луксузно чувство и врвна издржливост. Изберете од достапни големини. Кафеава и беж во квадратни обрасци. Изработени од 100% волна. Тафтуван со рака. 0.375-во. дебела. Изберете од достапни големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.