Дабулиу Жени Мажи Торба За Прашка Најлон Фани Чанта За Вкрстено Тело Модна Лесна Торба За Гради Торба За Мали Мобилни Телефони
Свеж

Дабулиу Жени Мажи Торба За Прашка Најлон Фани Чанта За Вкрстено Тело Модна Лесна Торба За Гради Торба За Мали Мобилни Телефони

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

женска полиестерска торба за прашка вкрстени кеси, џебови со патент, нудат повеќе простор за вашиот belongings.It на само доволно голем за да ги зачувате клучевите, телефонот, паричникот, пасошот и другите мали скапоцености што можеби ќе ви требаат за еден ден надвор, дозволувајќи им на вашата рака слободно.Оваа торба за прашка може да се користи како мала чанта за вкрстено тело, торба за прашка или торба за гради дури и торба за рамо. Со прилагодливи широки ремени, можете да ги затегнете или олабавите за да одговараат на вашите потреби за големина или активност. Материјал : торбата за прашка за жени е изработена од висококвалитетен најлон, мека, без мирис, издржлива и модерна. Големина : 13см*9см*18см/5.12"*3.54"*7.09"(L*W*H), со долг прилагодлив широк ремен за рамо, мулти патент џеб вкрстена торба. Овој пакет фани со вкрстено тело ви овозможува да ги носите сите ваши најважни работи без раце, додека вашата облека изгледа шик и добро усогласена. Карактеристики : Мала, но пространа кожна торба за прашка, дојдете со патент предниот џеб и главниот џеб. Доволно е голем за да ги чува вашите клучеви, телефон, паричник, пасош и други мали скапоцености што можеби ќе ви требаат за еден ден надвор, што ќе ви овозможи слободно да се движите додека имате брз и лесен пристап до вашите работи. Повод : ретро фани пакетот кеси со вкрстено тело може да ги задржи вашите раце слободни. Уште повеќе, ако трчате, шетате по улица, пазарувате во супермаркет, шетате со кучето или само сакате да ги држите вашите најважни работи блиску, оваа практична торба со прашка ги одржува вашите основни работи блиски и безбедни. Идеален Подарок : како посебен подарок за нејзиниот роденден, Нова Година, Денот на Вљубените, Велигден, Денот на Мајката, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и Божиќните подароци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.