SmilyWorld Girls All Over Print Legging, големини 4-6x
Свеж

SmilyWorld Girls All Over Print Legging, големини 4-6x

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Смешковците за девојчињата Смајвирлд нудат затегната ткаенина и формата што одговара на природни, како и удобно и флексибилно чувство. Тие овозможуваат неограничено движење, што ги прави погодни за активни потраги или лов. Целиот дизајн на печатење, еластична половината, цветниот дизајн, повлечете го стилот. Машина за перење. 95% памук 5% дрес на спандекс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.