Атлетски дела девојки графички руно зип худи и џогери, сет со 2 парчиња, големини 4- & плус
Свеж

Атлетски дела девојки графички руно зип худи и џогери, сет со 2 парчиња, големини 4- & плус

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Овој графички сет на руно е совршена мешавина на стил и удобност за вашата девојка во движење! Таа ќе се чувствува ултра-пријатна во овој пријатна сет на руно во кој има забавни графики и на џокери и џогери. Измешајте ги и совпаѓајте ги и худи и џогерите со нејзините омилени парчиња за да направат неколку забавни облеки! 2 парче активен сет на руно. Худи со целосна зип со џебови од кенгур. Јогерс со еластична лента со ребрести половини. Модна графика на Худи и џогери. 74% памук, 26% рециклирано полиестерско руно. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, користете само белило од нехлор кога е потребно, суво суво ниско, средно железо кога е потребно, не пеглајте. Направено во Виетнам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.