Бесплатно собрание машко руно кошула со две џебови
Свеж

Бесплатно собрание машко руно кошула со две џебови

DEN 287.84

Достапно е за нарачката

Кошулата со руно со слободно склопување - поставена или сам, овој мек, лесен стил се бори против ладното време во стил. Исклучиво на. Материјал : 100% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : јака од точка. Затворање : ФЛОВЕН ФЛОН. Ракави : Долги со манжетни за копчиња. Ockебови : Две џебови за размавта на градите. Карактеристики : Сплит назад јарем; Ултра-топла, мека ткаенина од руно. Две џебно руно кошула за мажи од слободно собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.