Декоративни капаци на плоштади за плоштади со плоштади, сет на пасторални класични перници за спална соба, соба за гости, идилични кутии за перница со рачно изработ
Свеж

Декоративни капаци на плоштади за плоштади со плоштади, сет на пасторални класични перници за спална соба, соба за гости, идилични

DEN 175.84

Достапно е за нарачката

Тие можат да ги заштитат вашите инсерти за перници од валкани и да ви понудат добра поддршка, како и да донесат свежина и топлина во вашиот дом . Погодно за поставување на софа, стол, кауч, кревет, автомобил, седиште за прозорец, loveубовно седиште, дневна соба, спална соба, клупа, чај, канцеларија, кафе и др. разноврсни капаци на перници за вас : Нашите капаци на перници за акцент се задолжително дополнување за вашиот дом за дома. Изборот на нашите капаци на перници ќе биде почеток на вашиот квалитетен живот.Покажи : Предложете да користите вметнување перница од 22x22 инчи. Добрата бод за шиење и исклучителната изработка Донесуваат совршена комбинација на издржливост и текстура. Спецификации : Шема на бои : сива, природна, постелнина, Navysize : 20x20 инчепск вклучуваат : 2 PCS 20x20 инчи за перници за перници (без вметнување) Карактеристики : • Висококвалитетна лента-слична ткаенина Додава додаток на ткаенина. Добивате пар со идеална цена, дефинитивно вреди да се тресат за вашиот долар . Допир на гроздобер стил со одлично природно чувство. Сега, ажурирајте ја вашата соба со овие нови капаци на перници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.