Преголема кошула за спиење на жените на lyеклин
Свеж

Преголема кошула за спиење на жените на lyеклин

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Сè е подобро во пижами. Оваа преголема спиење од Jacеклин е во супер опуштено вклопување што ви овозможува да се движите слободно додека дневно или спиете. Совршено како подарок .. но не заборавајте да земете еден за себе. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : преголема. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Преголема кошула за спиење за жени од lyеклин.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.