Бесплатно склопување на ракав за ракави за ракави за ракави
Свеж

Бесплатно склопување на ракав за ракави за ракави за ракави

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Фустанот за промена на ракавот на бесплатниот склоп е предодреден да биде главен дел во вашата колекција за работна облека или колекција подготвени за настани. Овој фустан е далеку од едноставен со трендовски ракави на мафини и крцкава quекард финиш што нежно го обезмастува телото за ласкаво вклопување. Исклучиво на. Материјал : 68% органски памук/24% рециклиран полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : Силуета : мини; 34-1/2 ”од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : Централна задната клуч и јамка на копчето. Ракави : Долги ракави за мафини. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : текстура на крцкање quакард; печатење на сите. Бесплатно склопување на ракав за ракав за ракави за жени. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.