Панк Рокер Дете И Деца Маица
Свеж

Панк Рокер Дете И Деца Маица

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Панк-Рокерската маица на кидитуде ја прикажува нашата популарна икона на дете со мохавк врамена Со Панк Рокер во печатење во анархаичен стил. Потресеното печатење на екранот се користи за да изгледа како посакувана, добро истрошена маичка.Печатени во САД на 100% памук, машина за перење, дете и деца големина маици.Спарете го ова со ладен појас или чорапи за целосен изглед.Големина Табела : 2 : 12" градите, 15.5 "должина4 : 12.5" градите, 17" должина6 : 13.5 " градите, 19" должина 8 : 14.5 " градите, 20" должина 10 : 15 " градите, 21" должина12 : 15.5" градите, 22 " должина Панк Рокер Дете И Деца Маица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.