Уорца Следно Ниво Машка Маица Градиент Популарен Одмор Летен Екипаж Пуловер На Вратот Мода Краток Ракав Машки Врв Блуза Бела
Свеж

Уорца Следно Ниво Машка Маица Градиент Популарен Одмор Летен Екипаж Пуловер На Вратот Мода Краток Ракав Машки Врв Блуза Бела

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Uorcsa Плус Големина - Градиент Мода Краток Ракав Популарен Одмор Лето Екипажот Вратот Пуловер Менс Врвот Блуза Бела Удобно и разноврсна учтивост На Uorcsa. Оваа Машка Поплин Кошула е изработена во лесна ткаенина од памучна мешавина со голема еластичност за кога се движите наоколу. Оваа машка кошула со кратки ракави е совршена за денови без работа слоевит над графичка маичка или закопчана за убав изглед кога се упатувате во канцеларија. Исклучиво на . Материјал : 97% памук/3% Спандекс : машина за перење Земја На Потекло : Увезена Фит : Класична Јака : затворање на јаката со Копчиња : затворање На Предното копче ракави : Кратки Џебови : Отворен џеб на градите карактеристики : Лесен и удобен за носење; голема еластичност; издржлив и силен; отпорен на потење. Машка Поплин Кошула Од Уорца. грешка : . Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот. Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврдиле. Погледнете го нашето одрекување Основни вредности На Uorcsa : Заштедете Пари И Сигурен Исполнете ја вашата нормална Употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Насоки Ткаенина Нега Инструкции Машина За Миење Ладно Одделно Нежен Циклус Само Не-Хлор Белило Ако Е Потребно Падне Сува Ниска Отстрани Веднаш Ладно Железо Ако Е Потребно. Машка Кошула Дополнителни Спецификации : Бои : Бела Големина : XXXLSeason : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : памучни Мешавини должина на Ракавот : Краток Тип На Шема На Ракави : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија : 1 ПАРЧИЊА Машки Врвови. Пребарување клучни зборови : безбедносни кошули за мажи маици со топчести палки за мажи раглан кошула ленена машка кошула зелен фустан кошули за мажи машки фустан кошула и комплет за вратоврска смокинг маици за мажи хартија за пренос на топлина за маици машка компресија кошула за слабеење хартија за пренос на тело за маици машка камп кошула за мажи машки маици за риболов мажи поло маскирни кошули за мажи кошули за компресија со висок врат за мажи. Големина шема : (XXXL )Големина : М - - - - Големина. : MediumUS : 4UK : 8EU : 34Bust : 42.52"Shoulder : 17.72"Sleeve : 7.48"Length : 26.38"Size : LSize. : LargeUS : 6UK : 10EU : 36Bust : 44.09"Shoulder : 18.11"Sleeve : 7.68"Length : 27.17"Size : XLSize. : X_LargeUS : 8UK : 12EU : 38Bust : 45.67"Shoulder : 18.50"Sleeve : 7.87"Length : 27.95"Size : XXLSize. : XX_LargeUS : 10UK : 14EU : 40Bust : 47.24"Shoulder : 18.90"Sleeve : 8.07"Length : 28.74"Size : XXXLSize. : 3 X_LargeUS : 12UK : 16EU : 42Bust : 48.82"Shoulder : 19.29"Sleeve : 8.27"Length : 29.53".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.