Советски Месец Бебе Девојка Облека Бебе Девојки Цветни Долги Ракави Ромпер Фустан Бебе Девојка Скокач Облека
Свеж

Советски Месец Бебе Девојка Облека Бебе Девојки Цветни Долги Ракави Ромпер Фустан Бебе Девојка Скокач Облека

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

4 Месец Бебе Девојка Облека Новороденче Новороденче Девојчиња Цветни Долги Ракави Ромпер Фустан Бебе Девојка Скокач Облека Сезона : Aut,Зима. Тип на ракави : Долг Ракав. Патарн тип : Цветни. Материјал : Памук. Карактеристики : Без Ракави, Без Грб, Еднобојна, Пругаста. Ние Ја Дизајнираме Нашата Линија Имајќи Ги Предвид Малите. Различни Прилики : Ова Дете Бебе Девојче Момчиња Денот На Независноста Ромпер Боди Е Совршен За Шопинг, Патувања, Семејни Собири, Настани На Родителско Дете,Активности на Отворено итн. Модна Облека Погодна За Новороденче Мало Бебе Девојчиња Момчиња0 6 Месеци 6 12 Месеци 12 18 Месеци 18 24 Месеци.Совршен Како Подарок За Туширање За Вашето Малечко. Лабавото Вклопување Овозможува Многу Простор За Мрдање Од Време На Игра До Спиење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.