Атлетски дела девојки Капри хеланки, 3-пакувања, големини 4- & плус
Свеж

Атлетски дела девојки Капри хеланки, 3-пакувања, големини 4- & плус

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Совршено за вашата девојка во движење, оваа три пакувања на хеланки на Капри од атлетски дела помагаат да се обезбеди удобно вклопување додека ја поддржува во текот на нејзиниот активен ден! Овие хеланки на девојчињата се без ознаки, така што нема чешање или гребење и се направени во ткаенина за влага за да помогне да се одржи ладно и суво. Спарете ги овие слатки хеланки со нејзините омилени врвови или маички и таа е подготвена! 3 пакет нозе од капри. Без ознака. Технологија за влага за влага со Dri-работи. 86% полиестер, 14% дрес на спандекс. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, нежен циклус, користете само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо. направено во Индонезија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.