Деца од Garanimals Girls Short Seeve Boxy Tee, големини 4-10
Свеж

Деца од Garanimals Girls Short Seeve Boxy Tee, големини 4-10

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Совршено за пролет, лето или одмори од топло време-испратете ја нејзината нова омилена маица од 365 деца од Гаранималс. Нагласена со слатки детали, оваа маица со памук-мешавина е удобен додаток на нејзината гардероба и лесно се спарува со нејзините омилени хеланки или шорцеви за целосен изглед. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за печатење на контраст. Девојки боксерска маица од 365 деца од Гаранималс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.