С. Поло Асн. Девојки Поло кошула, големини 4-18
Свеж

С. Поло Асн. Девојки Поло кошула, големини 4-18

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Проширете ја нејзината секојдневна гардероба со оваа пика поло маица од американскиот Поло Асн. Со дизајн со краток ракав и изработен во лесна облека, мека, ткаенина од памучна мешавина, овој пол на девојчињата е класичен главен дел за таа да стигне повторно и повторно. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Modern Fit. Деколте : јака и копче за копче. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на памук пик. Поло кошула на девојчињата од САД Поло Асн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.