Швајцарски технолошки девојки снег биб, големина 4-18
Свеж

Швајцарски технолошки девојки снег биб, големина 4-18

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Таа е подготвена да ги погоди падините или да изгради снежен човек со снежна биб на швајцарската технологија. Изработена во трајна ткаенина со обвивка за отпадоци од вода за да помогне да се одржи суво, оваа снежна биб има прилагодливи ленти за рамо за да може да се задржи удобно додека е во студ. Манжетните за невреме на отворите на нозете се совршени за да се задржи тости, бидејќи помага да се блокираат ветрот, дождот и снегот. Материјал : школка/постава : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : опуштено. Затворање : Стилот на повлекување со затворање на поштенски преден дел. Џебови : 2 предни џебови; Зип џеб на нога. Карактеристики : Надворешна обвивка за отфрлање на вода; издржлива ткаенина дизајнирана за да се избегне абразија; засилени колена; Невреме манжетната на отворањето на нозете за да помогне да се задржат ветер, дожд и снег; Прилагодливи ленти за рамо. Снежната биб на девојчињата од швајцарската технологија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.