Атлетски дела 21. Литар Сина младинска бејзбол опрема ранец, спортска торба, 2836AW04-TRBU
Свеж

Атлетски дела 21. Литар Сина младинска бејзбол опрема ранец, спортска торба, 2836AW04-TRBU

DEN 559.84

Достапно е за нарачката

Младите играчи ќе бидат подготвени за дијамантот со атлетските дела 21,5 литри младински ранец подготвен за бејзбол игра. Предниот оддел се вклопува во кацига за бејзбол или мекобол или нараквица, две одделни странични џебови за да држат лилјаци и шишиња со вода. Спортската торба има голем главен оддел за лични предмети или додатоци. Појасните ленти за грб и рамо ќе ги задржат играчите удобни на денот на играта додека ја носат опремата. Синиот ранец 2836 AW04-Trbu е погоден за деца. Атлетски работи младинска торба за опрема за бејзбол, сина. Повеќе џебови за складирање. Ракави за лилјаци за лесно складирање на лилјаци. Се вклопува и носи шлемови за бејзбол и мекобол. Prontеб на предниот шлем со прилагодливи ленти. Боја : Сина. Капацитет на карго : 21,5 литар. Пол : Унисекс. Бејзбол ранец. 11.3 "x 5,7" x 15.4 ". Ограничена гаранција за живот. Модел : 2836 AW04-TRBU.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.