Панталони за перформанси на момчињата за деца, 2-пакувања, големини 4-16
Свеж

Панталони за перформанси на момчињата за деца, 2-пакувања, големини 4-16

DEN 255.04

Достапно е за нарачката

Панталони за перформанси со момчиња 2-пакувања на момчињата за деца, атлетично, 2-пакувања, големини со 4-16 (мали момчиња и големи момчиња) изработени од 100% полиестерско руно. Направено со влага и технологија за брзо сушење за да го задржи удобен додека се движи!. Повлечете ја еластичната лента за половината со функционално влечење. Функционални предни џебови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.