I. oeо Роудблок Класик Мускул Дете за Ноќта на вештерките
Свеж

I. oeо Роудблок Класик Мускул Дете за Ноќта на вештерките

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Покажете ги мускулите во овој Г.И. Classо Роудблок Класик Мускул Детска Ноќта на вештерките. Од хит филмот "Г. Г.И. Classо Road Block Classic Muscle Child Halloween Костим : Вклучува : Скокнување со мускулни торзо и раце и прицврстен појас и само-лепете мустаќи и коза. Чевли и оружје не се вклучени. Содржина на ткаенина : 100 проценти полиестер. Нега на ткаенина : ладно миење на рацете; Не бели; линија суво; ладно железо ако е потребно; Не исушете чисто. Големина : Дете момче. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.