Аурорал Ноќта На Вештерките Бебешка Облека Бебе Мало Дете Девојче Момчиња Ноќта На Вештерките Печатење Панталони Со Долги Ракави Ромпер Комбинезон
Свеж

Аурорал Ноќта На Вештерките Бебешка Облека Бебе Мало Дете Девојче Момчиња Ноќта На Вештерките Печатење Панталони Со Долги Ракави

DEN 256.00

Достапно е за нарачката

Бебе Бебе Девојчиња Момчиња Ноќта на Вештерките Печати Панталони Со Долги Ракави Ромпер Комбинезонкарактеристики : УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : новороденче девојче летниот фустан е изработен од памук и полиестер. Дише и удобно за носење. Нема штета на детската кожа, мека и лесна. Совршено за мало девојче.Уникатен дизајн : Симпатичен летен фустан од 2 парчиња за девојчиња. Набразден појас и мрежесто здолниште создаваат прекрасен изглед.Прилика : оваа стилска облека за девојчиња со 2 пакети е совршена за секојдневно секојдневно носење, секојдневна облека во затворен простор, подароци за туширање за бебиња, враќање дома, натпревари за убавина, роденденски забави, празници, фотографија за бебиња и многу повеќе.Големина : Погоден за новороденчиња 3-6 месеци, 6-9 месеци, 9-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-парче новороденче девојче пролетна и летна облека. Ова ќе биде одличен летен фустан за забава за вашето мало девојче. Поради рачно мерење, дозволете мала разлика од 1-3 см и ќе има мала промена на бојата со различни поставки на екранот.Сезона : И Винтергендер : Девојка/Бојокација : Секојдневен Материјал : Памучна Декорација : Должина На Блуза : Редовна должина на Ракавот : Стил Без Ракави : Мода што добивате : 1 ПАРЧИЊА Комбинезон Препорачана старосна должина 0-6 Месеци 6052 См/20,47"37 см/14,57"6-12 Месеци 7054 См/21,26"39см/15,35"12-18 Месеци8056см/22,05"41см/16,14"18-24 Месеци9058см/22,83"43,5 См/17,13"препорачана Возраст : 0-6 Месециголемина : 60биста : 52см/20,47"должина : 37см/14,57"препорачана возраст : 6-12 Месеци Големина : 70 Биста : 54 См/21,26"Должина : 39 См/15,35"Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Големина : 80биста : 56 см/22,05"Должина : 41 см/16,14"препорачана Возраст : 18-24 Месеци големина : 90биста : 58 см/22,83"должина : 43,5 См/17.13" Облека За Бебиња За Ноќта На Вештерките За Девојчиња.. ноќта на вештерките бебе облека 0-3 месеци девојка. облека за бебиња за ноќта на вештерките. памук. Бебе Дете Бебе Девојчиња Момчиња Ноќта На Вештерките Печати Панталони Со Долги Ракави Ромпер Комбинезон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.