Активна маица со кратки ракави Авиа, 2-пакувања, големини и плус
Свеж

Активна маица со кратки ракави Авиа, 2-пакувања, големини и плус

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Таа ќе остане кул и суво кога кршеше пот во овие девојки да ја врзуваат активната маица со краток ракав од Авиа. Изработена со ткаенина за влага, овој врв е удобен и дише за да може да преземе каква било активност со доверба! На задниот дел има детали за клучеви и мрежни мрежи за дополнителна дишеност и подготвени да бидат модни напред. Материјал : Екстериер : 100% рециклиран полиестер; Внатрешен резервоар : 88% рециклиран полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 2-пакет : Две врвови. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Џебови никој. Активна маица 2-пакет за девојчиња од Авиа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.