Атлетски работи Девојки печатени и цврсти активни шорцеви за трчање, 2-пакувања, големини 4- & плус
Свеж

Атлетски работи Девојки печатени и цврсти активни шорцеви за трчање, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 479.84

Достапно е за нарачката

Игра на! Овие шорцеви што трчаат од атлетските дела се стилски, удобни и идеални за каква било активност. Од спортска пракса или релаксирање со пријателите, овие шорцеви за влага и помагаат да остане кул и удобно, без оглед на тоа што има нејзиниот ден. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара шорцеви. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Внатрешна постава за гаќички; Технологијата на влага помага да се одржи кул и суво; без ознака за дополнителна удобност. 2 пакувања за трчање шорцеви за девојчиња од атлетски дела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.