Деним за девојчиња на Децата на Леви, „Големини 2T-4T“
Свеж

Деним за девојчиња на Децата на Леви, „Големини 2T-4T“

DEN 303.84

Достапно е за нарачката

Шик, удобно и класично-памучните тексас на Леви, краткоровите се совршен додаток на нејзината мода-напредна топла временска гардероба. Не-протеч тексас. Редовно вклопување. Директен врат. Прилагодливи ленти за рамо со затворање на токи. Bib џеб. 2 странични џебови. 2 џебови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.