Daiwa Sweepfire SWD Casting Rod 6 'должина, шипка, стапка на линија од 8- lb, 1 4- мл. Замачкана стапка, средна моќност
Свеж

Daiwa Sweepfire SWD Casting Rod 6 'должина, шипка, стапка на линија од 8- lb, 1 4- мл. Замачкана стапка, средна моќност

DEN 399.84

Достапно е за нарачката

Кој вели дека треба да платите повеќе за груби, сигурни перформанси? Шипки за пожар, со нивните тешки празнини со стаклени стакло и квалитетни компоненти нудат супериорна конструкција и карактеристики по поволна цена. - Должина : 6'- Број на парчиња : 1 - Енергија : Средна - Акција : Брза - рејтинг на линија : 8 - 17 фунти - мами рејтинг : 1/4 - 3/4 мл. Празен материјал : фиберглас - број на водичи : 6 - издржлива градба на празна стаклена стакло - водичи за алуминиум оксид на сечење - седиште на ролна со качулка од не'рѓосувачки челик - Чувар на кука.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.