Флопки за момчиња од рибини апостолки, големини 5 6-11 12
Свеж

Флопки за момчиња од рибини апостолки, големини 5 6-11 12

DEN 335.84

Достапно е за нарачката

Внесете го во замав на летото со оваа риба Флопс, желе плажа, флоп за момчиња од мали деца. Лесен дизајн кој ќе биде удобен на нозете, се одликува со горниот дел од thеле Тонг и многу амортизирана поддршка за да остане во чекор со секој негов потег. Стилот на лизгање со еластична лента за потпетици го олеснува и полетува, па ќе се чувствува како големото момче што е. Материјал : Горна/Поставена : Вештачки материјали/ткаенина; Единствено : TPR со трска. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета и тип : рамен. Затворање : Лизгајте со еластична лента за грб. Дете момчиња желе плажа флип флоп од рибините апостолки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.