Без граници Супер меки основни резервоари пакет
Свеж

Без граници Супер меки основни резервоари пакет

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Без разлика дали тоа дава соло перформанси или е дел од неверојатен ансамбл, супер мек на резервоарот за граници нема да се врати за Encores. Четири пакувања за заштеда на пари гарантираат дека секогаш ќе имате при рака. Совршена главна ставка за вашиот плакар, супер мекиот основен резервоар на нашите граници на Juniors ќе биде вашето омилено одење во ставка. Спарен со фармерки или шорцеви, ќе биде вашата омилена обична ставка цела сезона. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. 4-пакет вклучува : 4 врвови на резервоарот. Опремени. Екипаж; Стајлинг на пуловер. Супер-меко чувство. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Супер-меки резервоари со четири пакувања за јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.