Правда девојки j-sport Активен целосен поштенски џемпер на вратот, големини XS-XLP
Свеж

Правда девојки j-sport Активен целосен поштенски џемпер на вратот, големини XS-XLP

DEN 288.00

Достапно е за нарачката

'Llе се чувствува како МВП со активен џемпер од j-sport активен џемпер од вратот од правда! Овие симпатични исмејувачки вратот имаат графики инспирирани од гроздобер со затегнат патент од полите и о-прстен-совршено за додавање на талент во изгледот на вашите спортски девојки! Направено од супер меко руно, J-Sport Mock Neck е сигурно дека ќе биде лесен за носење, лесен за парови додаток на гардеробата за враќање во училиште на вашиот MVP. Спарете го со нејзината славна облека за правда за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Само на. Материјал : 57% памук, 38% полиестер, 5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на поштенски патент. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Артси-инспирирана графика, еластична искривена лента за половината. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.