Инктастик започнува Авантурата од 3 Одделение Младинска Маица
Свеж

Инктастик започнува Авантурата од 3 Одделение Младинска Маица

DEN 271.84

Достапно е за нарачката

Авантурата од 3 Одделение Започнува Младинска Маица со планини, ѕвезди и месечина. Прави одличен подарок за враќање во училиште за деца кои сакаат на отворено. Нека добрите времиња се тркалаат во издржлива Маица која ги носи децата од училиште да играат во неверојатна низа бои. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Младинска Маица. Inktastic 3 Одделение Авантура Започнува Тинејџерски Краток Ракав Маица Унисекс Црвениот XL.Совршен За вашиот син или ќерка. Прави одличен подарок за враќање во училиште за деца кои сакаат на отворено. Авантурата од 3 Одделение Започнува Младинска Маица со планини, ѕвезди и месечина. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. училиште назад трето нека започне дрво дете дете сегашноста лето fall внука внука внук мета деца твин облека облека тинејџерски.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.