Девојки од Jordордаче врзуваат боја чипка кратки, големини 4- & плус
Свеж

Девојки од Jordордаче врзуваат боја чипка кратки, големини 4- & плус

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Maseорда Мода Shortall е симпатично парче кое лесно ќе стане нејзин омилен главен гардероба. Пресврт на класика, драгиот изглед на овој кратенка дава трендовски животен век. Совршен стил за почеток на летото! Истегнете тексас. Рециклиран полиестер. Функционални копчиња. Темно миење тексас. Прилагодливи ленти. Bib, странични и задните џебови. Врзете боја на капчиња за боја. Мали потресени детали. 65% памук, 30% полиестер, 3% рајон, 2% спандекс. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Девојки ДРИ ШОРТ
Свеж
Девојки ДРИ ШОРТ
Достапно е за нарачката
DEN 479.84
Оценка на купувачите: