Гиратедрим Бебе Девојки или Краток Ракав Ромпер За Новороденче Дете Боди
Свеж

Гиратедрим Бебе Девојки или Краток Ракав Ромпер За Новороденче Дете Боди

DEN 303.84

Достапно е за нарачката

1 или 3 Пакет Бебе Девојки Краток Ракав Екипажот Вратот Ромпер Еден Парчиња Облека За Спиење За Новороденче, Новороденче И Дете Деца 0-24 Месеци. Прекрасни Органски Памучни Цветни Врвови За Боди, Убави Подароци За Облека за Гардероба За Девојчиња!!. Материјал : 95% Памук, 5% Спандекс. Шема : Пеперутка, Цветни, Полк Точка, Шарени, Цртан Филм. Машина За Перење. Пакетот вклучува 1 или 3 Пакет(Според вашиот избор) ДизајнБебе кратки ракави триаголник ромпер индексирање облека, симпатична и модерна, па вашето бебе е повеќе симпатична и шармантна. Материјалпамучна мешавина, пријателска за кожата, мека и удобна ткаенина што дише нема да ја повреди нежната кожа на вашето бебе. ГолеминаПогоден за 0-24 месеци носење женски бебиња, ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да ја купите. ПоводПогоден За забави, семејни собири, роденденски забави, фотографии за бебиња, подароци за туширање за бебиња, фотографија, фестивали, домашна облека, секојдневна облека, секојдневно носење. Убав ПодарокСовршен За секојдневни задолжителни врвови за ромпер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Девојки ДРИ ШОРТ
Свеж
Девојки ДРИ ШОРТ
Достапно е за нарачката
DEN 479.84
Оценка на купувачите: