Афунбаби Принц Орнамент Смола Фигури Личност Статуа Самовила Момче Уметност Цртан Филм Декоративен Додаток
Свеж

Афунбаби Принц Орнамент Смола Фигури Личност Статуа Самовила Момче Уметност Цртан Филм Декоративен Додаток

DEN 198.88

Достапно е за нарачката

Оваа занаетчиска смола на малиот принц, полирана со рака, ќе обезбеди многу романтична атмосфера и ќе ги изненади другите. Опис на производот. 1. Украсете ја вашата маса, биро или шалтер со овие слатки украси За велигденски забави. Подарете го како подарок на вашиот сопственик, пријател или користете го во вашиот дом!. 2. Тоа е совршен традиционален подарок, погоден за младенци, парови, љубовници, свадби или годишнини. Идеален за полици, маси на маса, камини, градини. 3. Подарете му на вашата сакана посебен подарок, подарок За Денот На Мајките или подарок за наставници и подарете необичен подарок на вашата сакана, мајка, сестра или само личност што ја загрева куќата. Атрибут на производот. Материјал : Смола. Занает : рачно изработени. Категорија : Смола Занаети. Виси форма : орнаменти. Стил : цртан филм. Моделирање : Карактер. Спецификации : држење цвеќиња, сквотирање, стоење, седење на камена клупа, седење на трупец од дрво. Топло потсетување. 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал-главниот материјал на производот е направен од нашата внимателно избрана висококвалитетна смола, која не содржи штетни за здравјето на луѓето, подобра заштита и семејно здравје. Цртана скулптура-сликата на малиот принц е полна со виталност, а симпатичната статуа ќе направи да се чувствувате среќни и повеќе да не се грижите за патувањето со замор. Долг работен век, без деформација. Дизајн концепт-на Животот Му треба декорација, на семејството му треба топол семеен вкус, лесната и луксузна мека декорација ја промени потрагата по живот на нашиот тим, знаејќи дека животот може да биде уникатен. Практичност-производите се внимателно изработени, со реална текстура и јасни и елегантни бои. Едноставниот и прекрасен дизајн станува извонредна декорација на домот или канцеларијата. Декорација на домот-Скулптурите се идеални за детски соби, спални на тинејџери, канцелариски украси и подароци. Тие се одличен додаток на секој дом, канцеларија или библиотека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Девојки ДРИ ШОРТ
Свеж
Девојки ДРИ ШОРТ
Достапно е за нарачката
DEN 479.84
Оценка на купувачите: