Момци за чудо нација повлекуваат панталони, големини 4- & хаски
Свеж

Момци за чудо нација повлекуваат панталони, големини 4- & хаски

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Повлечете се и одете панталони! Додадете удобност и издржливост на неговата гардероба со овие влечење на панталони од Wonder Nation. Изработена во строга ткаенина од памук, која има еластична половината и тенок вклопување - совршено за секојдневно носење! Стилот влече на дното како овие со неговите маички и ладни патики за каузална облека. Овие панталони со џогер се исто така достапни во големини на хаски за момчиња. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична половината со врзана вратоврска. Ockебови : 2 џебови од предниот дел, 2 џебови. Карактеристики : Затегната ткаенина од памук. Повлечете ги панталоните за момчиња од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Девојки ДРИ ШОРТ
Свеж
Девојки ДРИ ШОРТ
Достапно е за нарачката
DEN 479.84
Оценка на купувачите: