Младинска Просперитетна Бејзбол Маичка На Колеџот Мичиген
Свеж

Младинска Просперитетна Бејзбол Маичка На Колеџот Мичиген

DEN 271.84

Достапно е за нарачката

Помогнете му на вашето дете да го покаже својот дух На Колеџот Во Средината на Мичиген со тоа што Ќе го зграби Овој Бејзбол Дрес Од Проспер. Направено од 100% полиестер, има лесно чувство кое е совршено за секоја пригода. Графиката На Колеџот Во Средината на Мичиген е сублимирана. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Реплика. Официјално лиценциран. Бренд : Просфера. Материјал : 100% Полиестер. Увезени. Машинско перење. Целосно копче напред. Заоблени капка опашка полите. Сублимирана графика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.