Девојки Џемпери Бебе Плетени Комбинезон Зајак Едно Парче Облека За Момчиња Девојки Велигден
Свеж

Девојки Џемпери Бебе Плетени Комбинезон Зајак Едно Парче Облека За Момчиња Девојки Велигден

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Големина : 70 Препорачана Возраст : 0-3 Месеци Биста : 48см/18,90" Должина : 42см/16,54" Големина : 80 Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Биста : 50см/19,6" Должина : 44см/17,32" Големина : 90 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 52см/20,47" Должина : 46см/18,11" Големина : 100 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 54см/21.26" должина : 48см/18.90" бебе плетени комбинезон Зајак Едно Парче Облека за момчиња девојки велигден мали девојчиња џемпери. Пуловер Дуксер За Девојки. Џемпер За Мали Девојчиња Мали Девојчиња Есенски Врвен Секојдневен Принт Против Џемпер Со Долги Ракави На Вратот. Материјал : Користење на дишечка и удобна памучна ткаенина, пријателска за кожата и мека. Дизајн : есенски новороденче/мало дете/мали девојчиња обичен џемпер. долг ракав, стилот е сладок и лабав, погоден за секојдневно носење. Прилика : погоден е за секакви дневни прилики, особено за разни забавни настани, семејни вечери, снимање на отворено, патување и одмор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Девојки ДРИ ШОРТ
Свеж
Девојки ДРИ ШОРТ
Достапно е за нарачката
DEN 479.84
Оценка на купувачите: