Чуда на нација девојки 4- & плус карго панталони
Свеж

Чуда на нација девојки 4- & плус карго панталони

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Симпатичните карго панталони од Wonder Nation се затегнати, удобни и се трендови. Сигурно ќе стане нејзин стил на одење. Поштеда-лета со затворање на копчињата и влечење. Два предни џебови на црта; Една страна карго џеб. Отвори со манжетни со нозе. 97% памук/3% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Девојки ДРИ ШОРТ
Свеж
Девојки ДРИ ШОРТ
Достапно е за нарачката
DEN 479.84
Оценка на купувачите: