Девојки Климентин секојдневна кошула со маица со екипаж
Свеж

Девојки Климентин секојдневна кошула со маица со екипаж

DEN 244.80

Достапно е за нарачката

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Clementine Big Girls Everyday Crew Neck Tee кошула.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.