Детето Климентин Премиум Ултра меки хеланки
Свеж

Детето Климентин Премиум Ултра меки хеланки

DEN 239.84

Достапно е за нарачката

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Климентин облека за деца со деца Премиум ултра меки хеланки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.