Се прашувам кошула со долги ракави со металик на рафли
Свеж

Се прашувам кошула со долги ракави со металик на рафли

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Оваа чудо нација Мала и големи девојки со долги ракави Руфл Топ е одличен додаток за секоја гардероба за девојчиња! На врвот А-линија има деколте на екипажот и предниот дел од јарем. Долгите ракави имаат дополнително слатко треперење детали, детално од рамената и еластична на зглобовите. Овој врв со својот метален трепер е одличен за сите дневни планови и свечености! Толку е удобно и ќе ја направи секоја девојка среќна што ја има во својот плакар! Содржина на ткаенина : полиестер 87%, металик 8%, спандекс 5%. Детали за рафли на рафли. А-линија силуета. Јарем Метален трепер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.