MOTHYSKINS APIPPRO2-Гроздобер Полароид Кожа За apple iPad Про-Гроздобер Полароид
Свеж

MOTHYSKINS APIPPRO2-Гроздобер Полароид Кожа За apple iPad Про-Гроздобер Полароид

DEN 206.08

Достапно е за нарачката

Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа гроздобер полароидна кожа е совршен начин да го покажете вашиот стил! Или со стотици други дизајни На Mothyskins, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Со Моќни Кожи, вашиот Ipad Pro е заштитен од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте го вашиот Ipad Pro со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Моќните кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет во САД! Карактеристикакин за apple i Pad provinyl налепница за налепници не Е Тврд Case Matte Finish Ultra-Тенок, Ултра Издржлив, Отпорен На Дамки Стотици различни дизајни apple i Pad Pro не е вклучен заштитен, Издржлив и Уникатен винил Обвивка за Налепници лесен За Нанесување, Отстранување и Промена На Стилови Направени Во USACompatibility : Apple Ipad Prospececationsdesign : гроздобер полароидна тежина : 0.01 Lbs-sku : vsns272557 Гордо Направено Во Сад : Купете Со Доверба и Гордост што доаѓа само од купување производ за потпишување произведен во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, флорида. ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за вашиот apple i Pad Pro! Не ви се допаѓа гроздобер полароидна кожа? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашиот Ipad Pro ќе биде уникатен како и вие!. ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба!. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Ставањето На Вашата Моќна Кожа на Вашиот Ipad Pro е супер лесно благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.