Индијални Подготвени Да Јадат Само Топлина И Да Јадат Кади Пакора 10,5 мл од 10
Свеж

Индијални Подготвени Да Јадат Само Топлина И Да Јадат Кади Пакора 10,5 мл од 10

DEN 63.68

Достапно е за нарачката

Индијални Кади Пакора 10,5 Мл (300гм) вкусно и средно зачинето јадење. Користејќи автентични Индиски рецепти, најчисти и најквалитетни природни состојки и традиционални методи на подготовка, ви носиме низа производи со неспоредлив вкус и вкус за да го воодушевите вашето семејство на секој оброк и секоја пригода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.