Хвмоду Жените Одговараат На Цветни Печатени Врвови Со Кратки Ракави И Панталони Линија Цветни Шик Опуштена Облека Стилски Јога Комплети За Жена
Свеж

Хвмоду Жените Одговараат На Цветни Печатени Врвови Со Кратки Ракави И Панталони Линија Цветни Шик Опуштена Облека Стилски Јога

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Големина : С Биста : 104см/40,94" Половината : 70см/27,56" Рамо : 58см/22,83" Ракав : 19см/7,48" Должина : 70см/27,56" Должина На Дното : 101см/39,76" Големина : М Биста : 110см/43,31" Половината : 76см/29,92" Рамо : 60см/23.62" ракав : 20см/7.87" должина : 72см/28.35" должина на дното : 103см/40.55" големина : л Биста : 116см/45.67" Половината : 82см/32.28" рамо : 62см/24.41" ракав : 21см/8.27" должина : 74см/29.13" должина на дното : 105см/41.34" големина : xl биста : 122см/48.03" половината : 88см/34.65" рамо : 64см/25.20" ракав : 22см/8.66" должина : 76см/29.92" должина на дното : 107см/42.13" големина : xxl биста : 128см/50.39" половината : 94см/37.01" рамо : 66см/25.98" ракав : 23см/9.06" должина : 78см/30.71" должина на дното : 109см/42.91" карактеристики : еднобојна, Кружен Врат, Половина ракав, преголеми маици, Тесни моторџиски панталони ткаенината е многу растеглива, а Дише И удобноприлика : викенд Секојдневно, летно секојдневно носење, празници, канцелариско носење : преголемите врвови лесно можат да се совпаднат со здолниште, Хеланки, слаби панталони, фармерки или пижами. Моторџиски панталони може да се носат со сите маици за секојдневен изглед.Нега на облека : машина за перење, сушење на воздух, ниско железо доколку е потребно, користејќи благ нежен сапун, без белило. Материјал : ткаенината дише, пријателска за кожата и лесна, одржувајте го вашиот удобен и моден стил во пролет, лето и fall. Дизајн : комплети За Ленени салони 790 парчиња облека, без ракави, квадратен врат, еднобојна боја, опуштено вклопување,врвот на резервоарот,комплети за вежбање на две парчиња, подготвена облека,соодветни атлетски панталони со долги широки нозе со висок струк со џебови од две страни,стандардна големина, костум за летен одмор. Прилика : овие трендовски дводелни летни секојдневни облеки слатки комплети за совпаѓање погодни за секојдневно, секојдневно носење, патување, одмор, плажа, активност на отворено, шопинг, канцеларија, забава, училиште,трчање, клуб, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и winter.It исто така е добар подарок за вашиот пријател или семејство. Натпревар : лесен за спарување со јакна, кошули, палто, јакна,кардиган,лабаво вклопување,екстра пространа и пријатна, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет, fall и зима. Може да одговара на се што сакате, како ѓердани, часовници, нараквици, обетки, прстени,модни чанти итн. Совети : ве Молиме погледнете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.