Почеток Јапонски: Вашиот Пат Кон Динамично Усвојување Јазик-Користено Добро
Свеж

Почеток Јапонски: Вашиот Пат Кон Динамично Усвојување Јазик-Користено Добро

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Наслов : Почеток Јапонски : Вашиот Пат Кон Динамично Усвојување Јазик. Состојба : Користени/Добри. ШИФРА : Г0804841322973. ИСБН-10 : 0804841322. ИСБН-13 : 9780804841320. Автор : Клумпер, Мајкл Л., Берксон, Лиза, Патон, Натан, Патон, Нобуко. Издавач : Татл Издаваштво. Паб Година : 2010. Медиуми : Тврд Повез. Тежина( фунти) : 4.0. НАД 50 НА ЗАЛИХА НА 24.10.2023 ГОДИНА. ТВРД ПОВЕЗ. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД дека компонентите НА ЦД-РОМ, пристапните картички/кодови, дигиталната лиценца и другите дополнителни материјали НЕ се загарантирани да бидат вклучени за користени предмети. Ако нивното вклучување е од суштинско значење, ве молиме прашајте пред купувањето за да одредите дали се вклучени. Умерено абење за покривање/рабови/агли. Картон до големина на пара што се прикажува на аглите. Врзување и покривање цврсто поврзани. Училишни ознаки на / внатре книга. Некои ознаки/означување на/внатре книга, од кои ниту една не ја намалува содржината. Црни ознаки во кориците на книгата, неколку помали рипови до рабовите на страницата. Почеток Јапонски : Вашиот Пат Кон Динамично Усвојување Јазик (Вклучено Цд-Ром) 0804841322 9780804841320-Користено/Добро.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.